وقتي هوا سرد مي شود و برف هاي زيادي در جهان اطراف ما ريزش مي کند ، برخي از مناطق کشور هنگام در اجاره ملک اثاثيه مشکلاتي دارند. زمستان هميشه به دليل يکي از سخت ترين اوقات سال براي فروش خانه و يا اجاره آپارتمان مبله در تهران شناخته شده است و همان ايستادگي براي پيدا کردن اجاره دهنده علاقه مند به خانه شما در هنگام ايجاد يک سرزمين عجايب زمستاني در ايران است. با اين حال ، ما نکاتي داريم که مي تواند به شما در بالا نگه داشتن رزرو خود کمک کند ، حتي اگر درجه حرارت پايين (بارش برف يا باران) بيايد.


لمس احساس مسافر در تهران


ميهمانان مي خواهند وارد خانه اي شوند که از آن استقبال شود ، بنابراين ساخت خانه شما که از فضاي پذيرايي مهم باشد. شايد براي تزئين خانه اجاره اي خود براي تعطيلات احمقانه به نظر برسد ، اما در واقع مي تواند به گرفتن رزرو کمک کند. در اينجا يک خط خوب وجود دارد هر چند بين داشتن کمي از جشن و فراتر رفتن. به عنوان مثال ، يک درخت زيبا و شمع با رايحه کاج ممکن است بدون تزئينات ديگر کافي باشد.


اطمينان حاصل کنيد که خانه شما جذاب است


هنگامي که مي خواهيد خانه اي را اجاره کنيد ، اولين برداشت بسيار مهم است. تصويري که از خانه خود داريد ، آن چيزي است که قصد فروش افراد را در آن مي بينيد. به اين ترتيب ، شما مي خواهيد جذابيت مهمي در زمستان داشته باشيد. اين بدان معني است که برگ هاي حياط را خالي کرده و دکوراسيون رنگي را در حياط اضافه مي کنيد. برف روي زمين مشکلي نخواهد داشت به شرط آن که پياده روها بسيار تميز و با کلاس و قابل ره رفت کنيد.
براي سرما آماده شويد
کساني که براي زمستان در خانه اجاره اي شما مي مانند مي خواهند بدانند که اين ملک اجاره اي داراي سيستم HVAC است و پنجره ها به خوبي عايق بندي شده اند يا خير. تغيير هاي هوا و اضافه کردن سلب هوا مي تواند خيلي طول بکشد و اطمينان حاصل کنيد که اين مورد را در تبليغات خود يادداشت کنيد تا ميهمانان بالقوه با توجه به فضاي شما احساس راحتي کنند. هيچ کس نمي خواهد يخ بزند ، بنابراين مطمئن شويد خانه مورد نظر مسافر گرم و راحت است.


با اطلاعات آماده باشيد


اجاره دهنده هايي که در مورد ماندن در اجاره کوتاه مدت يا بلند مدت شما جدي هستند ، اغلب در مورد خانه شما سؤال دارند. شما بايد آماده باشيد و بتوانيد به آن سؤالات پاسخ دهيد. توانايي فروش خانه خود به عنوان يک فضاي زيبا به دور از سرما مي تواند بسيار دور باشد.


گرچه ممکن است در زمستان اجاره دادن آن سخت تر باشد ، اما بسيار غيرممکن است. چند مورد از اين نکات را دنبال کنيد تا مزيتي را که شايسته خود هستيد به خودتان بدهيد. همانطور که مطلع هستيد گروه کي ام اي داراي فايل هاي جذابي براي اجاره خانه در تهران مي باشد و مي تواند به راحتي به شما کمک کند.

خانه جديد 2.3 ميليون دلاري کريستيانو رونالدو

خانه ميلياردرها در جهان

نکاتي در مورد اجاره آپارتمان مبله در تهران در زمستان

مي ,خانه ,، ,اجاره ,کنيد ,اي ,مي تواند ,خانه شما ,در مورد ,در زمستان ,را در

مشخصات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Joey دانستني ها هزينه و مراحل کارهاي پزشکي اعتبار سنجي Maria Mikey John کنترل کيفيت مواد غذايي رسانه اخبار به روز دنياي شما Chris